Wyszukiwarka

Szukaj w opisach

Kuchnia Kamduo

Nazwa produktu:
Kuchnia Kamduo
Zapytaj o produkt
Skrócony opis

Korpusy szafek wykonane z płyty wiórowej laminowanej grubości 16mm w kolorze - orzech lub grusza. Głębokość korpusów szafek stojących - 49cm. Boki korpusów są podcinane w celu uzyskania jednej linii cokołu. Ściana tylna wpuszczana jest między boki. Zamontowane są w niej wywietrzniki. Głębokość korpusów w szafkach wiszących - 30cm. Szafki wiszące posiadają zawieszki regulowane. Półki zabezpieczone są przed wysunięciem.

Fronty wykonane z płyty laminowanej grubości 18mm w kolorze - trawa z orzechem lub modrzew z gruszą. Krawędzie płyty oklejone są obrzeżem ABS grubości 2mm w kolorze frontu przy zastosowaniu kleju PUR (klej wodoodporny).

Blaty wykonane w technologii postforming. Grubość blatu 38mm o profilu „C", kolor - nubian jasny symbol - F 8977 TC. W przypadku innego ustawienia szafek niż proponuje producent, nadmiar blatu służy do pocięcia na inne długości. Powierzchnie cięte należy zabezpieczyć. Producent proponuje obrzeże z klejem, które można nabyć w punkcie sprzedaży. Dodatkowo można zakupić listwy aluminiowe boczne do zastosowania na krawędzi blatu stykającego się z kuchenką wolnostojącą.

Szuflady typu metalbox o głębokości 45cm i szerokości 40cm, 50cm i 80cm. Szuflady wykonane są z systemem samodomykającym. We własnym zakresie można zastosować miękkie domykanie oraz wkłady do szuflad dostosowane do szerokości szuflady - do nabycia w punktach sprzedaży.

Uchwyty o rozstawie 160mm. Część chwytowa wykonana jest z aluminium. Fronty owiercane są pod uchwyt uniwersalnie, tzn., bez podziału na prawe i lewe.

Zawias puszkowy metalowy Ø35mm, regulowany w trzech płaszczyznach.